Get Adobe Flash player

СЬОГОДНІ

Изображение

СЬОГОДНІ

Изображение

СЬОГОДНІ

Изображение

ДИВІТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬНЕ КІНО З 1 ЛЮТОГО


BEST SHORT Зимо, прощавай!

BEST SHORT Зимо, прощавай!


BEST SHORT Зимо, прощавай!


жанр - короткометражний, фестивальний
час - 1:30 / 90 хв
Вікові обмеження (років): 16


До уваги українських глядачів будуть представлені найкращі фільми, що увійшли до конкурсної програми Clermont Ferrand Short Film Festival (Франція), Oberhausen short films ferstival (Німеччина), Ouarzazate International Film Festival (Марокко), Canterbury Anifest (Великобританія), Zaporizhzhia International Film Festival ZIFF (Україна), Dublin Animation Film, Festival DAFF (Ірландія), Little Big Shots 2017 (Австралія) та інших. Теплота і щирість цих стрічок здатна розтопити кригу і наповнити серця світлом. Найкращі фільми з 7 країн світу саме для вас! Не пропустіть нагоду насолодитися якісним ігровим кіно та анімацією!


Гарсон! Франція, 2017, 14 хв. 37 с. Матьє, офіціант в ресторані, змушений буде зіткнутися з найгіршим клієнтом у своєму житті.
Незаконні Франція, 2017, 15 хв. Новий патрульний коп дізнається про те, що двоє колег зловживають службовим положенням. Коли молодий хлопець записує їх на відео, громада загрожує вибухнути.
Як я люблю тебе Іспанія, 2016 15 хв. Дані ‒ кишеньковий злодій, якого спіймала красуня-поліцейська. Це був момент несподіваного осяяння. І перш за все, чогось нового, оскільки Дані ніколи не закохувався. З того моменту він жив лише сподіваннями побачити Патріцію.
Перчинка Швейцарія, 2017, 8 хв. 31 с. Два бандити не можуть вирішити, яку круту фразу сказати перед вбивством Мішеля.
Маленьке створіння Ізраїль, 2017, 9 хв. Крихітна істота шукає товаришів у порожньому місті.
Бабуся Болгарія, 2017, 6 хв. 13 с. Будинок, дерево, бабуся ‒ десь далеко. Фільм про дрібниці, фільм про те, що ми любимо. Історія настільки близька та автентична, що змушує нас думати: що ми втрачаємо у нашому повсякденні. І чим ми жертвуємо, коли переїжджаємо до великого міста у пошуках кращого життя.
Три маленьких ніндзя: дівчина в біді Бельгія, 2017, 11 хв. 38 с. Коли зовсім не чарівний принц вбиває дракона, який охороняє казкову принцесу, вона звертається до служби доставки "Три маленьких ніндзя", щоб замовити нового. Вони доставляють що завгодно і куди завгодно.
Сусідні дерева Німеччина, 2016, 4 хв. Амбіційна сова-фізик наслідує своїх відомих предків-науковців, вирішуючи важке рівняння. Але зусилля сови починають зазнавати невдач, коли сусідом стає дятел...
Переповнення Франція, 2017, 7 хв. 42 c. Історія про мураху, яка занурюється в темне і холодне місце. Ми спостерігаємо за тривожною і небезпечною, але, в той же час, такою захоплюючою подорожжю.ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ

ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ

ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ

ДИВІТЬСЯ СЬОГОДНІ